بهترین روش بهینه سازی وب سایت

اصول طراحی سایت بهترین روش برای بهینه سازی وب سایت :

این یک راز در سئو  می باشد که ویدئو کوتاه می تواند در بازاریابی اینترنتی کمک شایانی داشته باشد.

اما چگونگی استفاده بهتر از فیلم در SEO :

اولین قدم شما در یک استراتژی ویدیوئی کیفیت ایجاد ویدیومی باشد، بنابراین من توصیه می کنم چک کردن از این مقاله فوربس در مورد چگونه به فیلم ویدئویی و همچنین چه نوع از افراد به طور معمول به خوبی کار می کنند. بعد از اینکه ویدئو های خود را آماده کردید، شما باید تصمیم بگیرید که قصد دارید ویدئو خودتان را در یوتیوب  یا آپارات و یا در وب سایت خودتان میخواهید قرار بدهید.

اکثریت قریب به اتفاق شرکت های میزبان ویدیو خود را در   آپارات یا  YouTubeقرار می دهند، زیرا این کار آسان، رایگان وYouTube  در  دومین موتور جستجوقراردارد ، و شما هنوز هم می توانید به ارسال یوتیوب خود را در وب سایت خود به میزبانی. به طور خلاصه، آن را تنها آسان تر به رتبه در یوتیوب. اگر چه به چند دلیل، در اینجا مورد بحث، به همین دلیل برخی از شرکت ها ترجیح می دهند برای میزبانی یک ویدیو را در سایت خود وجود دارد.

اگر می خواهید مسیر یوتیوب، چندین معیار مختلف الگوریتم یوتیوب به نظر می رسد در هنگامی که زمان برای رتبه بندی فیلم ها که می آید وجود دارد:

چگونه اغلب این ویدیو مشاهده شده است.
چه مدت زمان نیاز است برای مشاهده این ویدئو.
تعداد نظر و رتبه بندی مثبت.
تعداد مشترکان.
چگونه اغلب این ویدئو به لیست پخش اضافه شده است.
چگونه اغلب این ویدئو بر روی وب جاسازی شده بود.

یوتیوب و آپارات :

یوتیوپ و آپارات گزینه های خوبی هستند برای به اشتراک گزاشتن ویدئو جهت بهینه سازی وب سایت شما و همچنین بهینه سازی شده برای رباتها یوتیوب. در زیر چند راهنمایی بهینه سازی ویدئو:

استفاده از کلمات کلیدی.

بهینه سازی وب سایت استفاده از کلمات کلیدی اولین قدم برای در بهینه سازی می باشد. با یک کلمه کلیدی ,رباتهای گوگل  مطالب سایت شما را سریعتر ایندکس خواهند نمود. سوالی که شاید در ذهنتان خطور کند شاید این مساله باشد که چه نوع کلمات کلیدی مناسب هستند که در مقالات بعدی  پاسخ خواهیم داد.

بهینه سازی وب سایت بسیاری از مردم را فراموش کرده اند که عنوان خود را نیز باید شامل کلمه کلیدی تهیه کنند برای کمک به رباتها ی گوگل و این روشی است که بر SEO  وب سایت شما تاثیر می گذارد. به عنوان مثال، اگر شما در حال تلاش برای برای عبارت ” یادگیری آموزش سئو ” هستید , استفاده این کلمه کلیدی در طراحی سایت میباشد که شما را به هدفتان خواهد رساند.

 ایجاد یک شرح کامل.

این مهم است که به یاد داشته باشید که رباتهای  یوتیوب و آپارات در واقع نمی تواند فیلم را تماشا کند، شما باید با استفاده از کلمات کلیدی به این رباتها کمک کنید.

برچسب ها.

هنگامی که یک ویدئو را آپلود میکنید، برچسب ها خیلی مهم خواهد بود. همچنین باید توجه کنید  که چگونه ویدئو های خود را باید دسته بندی کنید.

نقشه و Schema.org.

ایجاد یک نقشه سایت ساده ترین راه برای اجازه رباتها میباشد که شما یک ویدئو در وب سایت شما است.

در نهایت، schema.org نیز یک راه عالی برای اطمینان پیدا کردن از یک ویدیو بهینه شده است. این نشانه گذاری HTML  اطلاعات اضافی را در اختیار رباتها (به خصوص توصیف های ویدئویی خود را) قرار می دهد

مترجم : امیر میرزایی

2 نظر

  1. ممنون از سایتتون مطالبش خیلی مفیده

    ممنون

  2. سلام
    بسیار عالی بود ادامه بدید
    شما حتما موفق میشید
    http://Agahi90.ir

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*