درباره ما

فعالیت های اصلی این شرکت عبارتند از: توسعه تجارت الکترونیک، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی سایت، بازاریابی اینترنتی ( افزایش سود سایت )، برندسازی آنلاین، و راه اندازی استارت آپ جدید می باشد.

seoweblearn با دارا بودن تیم متخصص و مجرب متشکل از روانشناسان و بازاریابان حرفه ای آماده انجام پروژه های شما ازسئو سایت تا تقویت برند و به سود رسانی آن می باشد.همان طور که می دانید برای موفقیت در اینترنت و دنیای مجازی داشتن یک وب سایت مناسب ضروروی می باشد. گروه seoweblearn در امر طراحی وب سایت به عوامل مهمی مانند روانشناسی رنگ ها درطراحی توجه می کند. نکته مهمتر آن که seoweblearn با استفاده از ایده های جدید محیطی را برای موفقیت یک مجموعه پدید می آورد.

طراحی و راه اندازی سایت: طراحی سایت توسط شرکت seoweblearn به صورت کاملا داینامیک صورت می گیرد و کلیه وب سایت ها دارای سیستم مدیریتی می باشند تمامی وب سایت های طراحی شده با تکنولوژی های روز دنیا بهینه سازی شده برای موتورهای جست و جو می باشندو این وب سایت ها می توانند با کمی فعالیت رتبه خوبی را در نتایج موتورهای جستجو به دست آورند، seoweblearn دارای تیم تخصصی طراحی گرافیکی و برنامه نویسی نیز می باشد.

سئو و بهینه سازی سایت: یکی از خدمات seoweblearn سئو و بهینه سازی سایت ها می باشد. سئو سایت از تکنیک های مهم بازاریابی به شمار می آید و از آنجایی که امروزه مردم 85% از اطلاعات خود را از موتورهای جست و جو دریافت می کنند، صورت انتخاب کلمات کلیدی مناسب می تواند موفقیت های زیادی را برای یک سایت به همراه داشته باشد. در این پلن متخصصین seoweblearn پس از آنالیز وب سایت بهترین کلمات کلیدی آن را سئو و بهینه می کنند.

بازاریابی اینترنتی ( افزایش سود سایت ): با ورود به عصر اینترنت دنیای بازاریابی نیز دچار تحولات عظمیمی گشت. و البته کار بازاریابان نیز به مراتب آسان تر گشت. امروزه وب سایت های بزرگی مانند آمازون و ebay در فروش اینترنتی محصولات خود حتی از شرکت ها و کارخانه های بزرگی که به صورت آفلاین کار می کنند پیشی گرفته اند و این نشان دهنده رشد اینترنت در چند سال اخیر می باشد، در پلن بازاریابی اینترنتی، شرکت ها کاربازاریابی اینترنتی خود را به صورت کامل به seoweblearn می سپارند و seoweblearn با استفاده تکنیک های بهینه سازی و ایمیل مارکتینگ مخاطبین سایت را افزایش می دهد و سپس بعد از نصب پکیج آماری گوگل آنالیز نرخ سود وب سایت را افزایش می یابد. این پلن برای تمامی صنف ها از جمله سایت های فروشگاهی، سایت های آموزشگاهی، سایت های تبلیغاتی، سایت مجلات، سمینارها، تورهای مسافرتی، املاک، نمایشگاه ها و … صورت می گیرد.

برندسازی: یکی از سرویس های seoweblearn برندسازی برای کارخانجات، شرکت ها، اساتید و حتی افراد هنرمند می باشد.در دنیای اینترنت و آنلاین ساختن و به شهرت رساندن یک برند بسیار، بسیار آسان تر از برندسازی در دنیای آفلاین می باشد. مشتریان این هزاره بسیار سخت گیر تر از قبل شده اند و دوست دارند از برندهای معروف خرید خود را انجام دهند از این رو برندسازی می تواند موفقیت های زیادی را برای یک شرکت به همراه داشته باشد. در این پلن برند مورد نظر توسط متخصصین seoweblearn کارشناسی می شود، رقبای آن برند نیز مورد بررسی قرار می گیرند و پس از آن با استفاده از تکنیک های برندسازی( تقویت برند با استفاده از شبکه های اجتماعی) پروسه برندسازی آغاز می شود.

راه اندازی استارت آپ جدید ( ایده های نو): راه اندازی استارت آپ جدید در کشور ایران امری تازه جا افتاده ای می باشد و هنوز به طور کامل فرهنگ سازی در این زمینه انجام نشده است. در دنیای کنونی که زمان باارزش ترین سرمایه به شمار می آید، آزمون و خطا دیگر معنایی ندارد و هر پروژه ی جدیدی باید با برنامه ریزی کامل شروع شود. گروه seoweblearn دارای تجربه کافی در این امر می باشد و شما می توانید با همکاری با این گروه پروژه نوین خود را آغاز کنید. این پروژه می تواند برای افزایش فروش یک شرکت، راه اندازی یک سیستم جدید در شرکت و یا یک پروژه تبلیغاتی کاملا جدید با استفاده از ایمیل مارکتینک و سئو باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر همین حالا با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*